Direcţia management financiar

  4021

Adresa: MD-2012, Municipiul Chişinău, str. Ştefan cel Mare şi Sfânt, nr. 83

Tel. 20-15-89, Fax: 22-50-74

Secția planificare și gestionare a finanțelor publice: 

  • Slivca Ana: 022-20-15-19, 022-20-50-47 (fax), ana.slivca@pmc.md.
  • Iovu Aliona: 022-20-15-12, aliona.iovu@pmc.md.
  • Eni Anastasia: 022-20-17-15, anastasia.eni@pmc.md.
  • Cazacu Emilia: 022-20-17-04, emilia.cazacu@pmc.md.

 

Secția monitoring și analiză economică: 

  • Gaburea Tatiana: 022-20-15-54, tatiana.gaburea@pmc.md
  • Ianciu Aurica: 022-20-16-98, aurica.ianciu@pmc.md
  • Dumitrașco Elena: 022-20-16-98, elena.dumitrasco@pmc.md  

 

REGULAMENTUL Direcției management financiar a Aparatului Primăriei municipiului Chișinău