Pagina oficială a Municipiului Chișinău

Direcţia Asistenţă Juridică

  4923

Nr. or.

Numele, prenumele

Funcția

Birou

Telefon

E-mail

1.

Bogdan Valerii

Șef direcție

 

022 201 588

valerii.bogdan@pmc.md

2.

Corcimari Svetlana

Șef adjunct direcție

58

022 201 710

svetlana.corcimari@pmc.md

3.

Banaru Vasile

Șef adjunct secție

 

 

vasile.banaru@pmc.md

Secția asistență juridică în domeniul relațiilor patrimoniale și comerțului

4.

Nogai Veaceslav

Șef secție

4

 

veaceslav.nogai@pmc.md

5.

Bojoga Petru

Specialist principal

10

022 201 577

petru.bojoga@pmc.md

6.

Damian Cristina

Specialist principal

7

 

cristina.damian@pmc.md

7.

Arbuz Oleg

Specialist principal

11

022 201 773

oleg.arbuz@pmc.md

8.

Coica Ivan

Specialist principal

4

 

ivan.coica@pmc.md

9.

Darii Dumitru

Specialist superior

7

022 201 712

dumitru.darii@pmc.md

10.

Cebotărescu Cătălina

Specialist superior

3

022 201 548

catalina.cebotarescu@pmc.md

11.

Nedelcev Diana

Specialist superior

10

 

diana.nedelcev@pmc.md

Secția asistență juridică în domeniul arhitectural – urbanistic, financiar și transport

12.

Ursu Ion

Șef secție interimar

11

022 201 577

ion.ursu@pmc.md

13.

Tofan Alina

Specialist principal

9

022 201 577

alina.tofan@pmc.md

14.

Frunză Alina

Specialist principal

9

 

alina.frunza@pmd.md

15.

Ursachi Adrian 

Specialist principal

11

022 201 773

adrian.ursachi@pmc.md

16.

Pocitari Daniela

Specialist principal

10

 

daniela.pocitari@pmc.md

Secție asistență juridică în domeniul social-cultural, secretariat și documentare

17.

Crețu Maria

Șef secție  

3

022 201 548

maria.cretu@pmc.md

18.

Brăguță Natalia

Specialist principal

3

022 201 705

natalia.braguta@pmc.md

19.

Orlenco Ina

Specialist principal

7

022 201 712

ina@orlenco@pmc.md

20

Lazari Silvia

Specialist principal

 

 

silvia.lazari@pmc.md