Prima      Contact      Harta
 

Consilierii CMC
Tipar

LISTA CONSILIERILOR   CONSILIULUI   MUNICIPAL   CHIŞINĂU

la 15.09.2010 

Nr.

NUMELE, PRENUMELE

DENUMIREA PARTIDULUI, BLOCULUI ELECTORAL DE LA CARE A FOST ALES

NOTĂ

1.

Nazarco Dmitrii

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

2.

Vicol Liuba

Partidul Liberal

 

3.

Garev Mihail

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

4.

Talmaci Nina

Alianţa „Moldova Noastră"

 

5.

Toderaşcu Vasile

Partidul Liberal

 

6.

Şveţ Petru

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

7.

Corduneanu Alexandru

Partidul Popular Creştin Democrat

 

8.

Chiorescu Iurie

Partidul Democrat din   Moldova

 

9.

Apostolova Reghina

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

10.

Cebotari Anatolii

Partidul Liberal

 

11.

Cojocaru Andrei

Alianţa „Moldova Noastră"

 

12.

Baleca Eugen

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

13.

Parasca Vasile

Partidul Democraţiei Sociale

 

14.

Pântea Corneliu

Partidul Liberal

 

15.

Gacikevici Grigorii

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

16.

Caba Pavel

Alianţa „Moldova Noastră"

 

17.

Pavlov Valerii

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

18.

Ghimpu Lidia

Partidul Liberal

 

19.

Cireş Serghei

Partidul Umanist din Moldova

 

20.

Adauge Mihail

Partidul Popular Creştin Democrat

 

21.

Coţaga Valeriu

Partidul Democrat din Moldova

 

22.

Roşcovanu Eugen

Partidul Social Democrat  din   Moldova

 

23.

Ouatu Vasile

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

24.

Klimenco Valerii

Blocul Electoral „Patria-Родина-Равноправие"

 

25.

Padurean Raisa

Partidul Liberal

 

26.

Cernei Oleg

Alianţa „Moldova Noastră"

 

27.

Cojuşneanu Vadim

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

28.

Severovan Mihail

Partidul Naţional Liberal

 

29.

Muraviova Ludmila

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

30.

Boico Adelaida

Partidul Liberal Democrat din Moldova

 

31.

Lupaşcu Elena

Partidul Liberal

 

32.

Robu Alexandru

Alianţa „ Moldova Noastră"

 

33.

Roman Alexandru

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

34.

Rurac Nicolae

Partidul  Popular Creştin Democrat

 

35.

Vasilachi Ana

Partidul Liberal

 

36.

Dumanschi Ghenadie

Partidul Liberal Democrat din Moldova

 

37.

Odobescu Victor

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

38.

Onceanu Ghenadie

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

39.

Cernenco Tudor

Partidul Liberal

 

40.

Savin Victor

Alianţa  „Moldova Noastră"

 

41.

Burda Igor

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

42.

Gutium Tatiana

Partidul Liberal

 

43.

Crudu Ştefan 

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

44.

Onişcenco Oleg

Partidul  "Casa noastră-Moldova"

 

45.

Guţu Emil

Partidul Liberal Democrat din Moldova

 

46.

Ceban Mihail

Alianţa  „Moldova Noastră"

 

47.

Gabura Ion

Partidul   Popular Creştin Democrat

 

48.

Talai Galina

Partidul   Democrat din Moldova

 

49.

Handrabura Loreta

Partidul Liberal Democrat  din   Moldova

 

50.

Sulac Doina

Partidul Liberal

 

51.

Gherghi Marin

Partidul Comuniştilor din Republica Moldova

 

Plasează articolul în:
google Delicious Digg Yahoo Facebook Twitter Netvibes linkedin
 
 
Centrul de informare şi documentare:
Tel:+ 373 22 20 17 07, + 373 22 20 17 26
Fax +373 22 20 17 08
E-mail: drp@pmc.md

Telefonul de încredere anticoruptie
(022) 22-32-53
Actualizat: 02.09.2014
Vizitatori: 3117575
  PrimaPrima  ContactContact  HartaHarta
 Creat de Trimaran
 
     

Spre